Strona główna » B2B - Sprzedaż hurtowa
0123
0

Kategorie

Producenci

Kontakt

  • E-mail:sklep@farbyjachtowe.pl
  • Infolinia801 508 560 (tel. stacjonarne)
    913 508 560 (tel. komórkowe)
  • Godziny działaniadni robocze 9.00-17.00
    soboty 9.00-13.00
    Informujemy w związku z licznymi zapytaniami ze strony Klientów, że nasz sklep stacjonarny jest otwarty w tradycyjnych godzinach, zapraszamy serdecznie na zakupy.

PUBLIKACJE

BLOG
Poradniki
Katalogi chemii żeglarskiej (lata 2012-16)

B2B - Sprzedaż hurtowa


Jesteśmy obecnie największym sklepem żeglarskim w Polsce sprzedającym produkty szeroko rozumianej chemii jachtowej z ofertą skierowaną do wszystkich tych, którzy kochają żeglarstwo, sporty motorowodne i wypoczynek na wodzie. Jesteśmy dystrybutorem w Polsce takich marek farb i lakierów jachtowych jak Epifanes, Oliva i Sea-Line.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również produkty: Bel-Ray, Owatrol, PSP Marine Tapes, Sarzyna, Seajet, Sika, Silpar TK Line, Soudal, West System, Yachticon i wiele innych.

Oprócz sprzedaży detalicznej obsługujemy również odbiorców hurtowych oferując atrakcyjne warunki współpracy. Klienci hurtowi są obsługiwani przez nas za pośrednictwem platformy sklepowej dzięki której mogą składać zamówienia na określonych warunkach współpracy.Skontaktuj się z nami, aby zacząć współpracę:

tel. 91 3508567
e-mail: kacper@farbyjachtowe.pl


Przejdź do strony głównej

Rekomendacje

Rzetelna Firma       Sklep Prokonsumencki       Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych       OPiNEO - Słucham Swoich Klientów       Standard Allegro       homeSSL
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl