Strona główna » Regulaminy promocji
0123
0

Kategorie

Producenci

Kontakt

 • E-mail:sklep@farbyjachtowe.pl
 • Infolinia801 508 560 (tel. stacjonarne)
  913 508 560 (tel. komórkowe)
 • Godziny działaniadni robocze 9.00-17.00
  soboty 9.00-13.00
  Informujemy w związku z licznymi zapytaniami ze strony Klientów, że nasz sklep stacjonarny jest otwarty w tradycyjnych godzinach, zapraszamy serdecznie na zakupy.

PUBLIKACJE

BLOG
Poradniki
Katalogi chemii żeglarskiej (lata 2012-16)

Regulaminy promocji 

altREGULAMIN PROMOCJI "PRZESYŁKA GRATIS":

 
 1. Promocja "Przesyłka gratis" dotyczy wyłącznie zamówień złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego farbyjachtowe.pl, w których jako opcję dostawy wybrano "kurier 0 zł". Dotyczy przesyłek o standardowych wymiarach (nie gabarytowych, paletowych, itp.) oraz o wadze do 30 kg. Promocja dotyczy tylko jednej przesyłki do jednego klienta. Inne przesyłki np. pobraniowe, będą realizowane na normalnych zasadach.
 2. Promocja dotyczy jedynie zamówień, które wpłynęły do sklepu internetowego od godziny 00.00 do godziny 24.00 (jedna doba) w dacie na jaką została ogłoszona promocja.
 3. Nie ma możliwości składania zamówień z odroczoną datą realizacji do dnia ogłoszenia promocji, albo składania zamówień po dacie promocji z opcją realizacji na zasadach przewidzianych w tej promocji.
 4. Klientom nie przysługuje prawo wymiany darmowego transportu na gotówkę ani na produkt innego rodzaju.
 5. Promocja nie dotyczy klientów współpracujących na cennikach hurtowych.
 6. Zastrzega się prawo do zmiany zasad promocji, także w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na stronie niniejszego regulaminu.

Dni darmowej dostawy:
21.03.2018r.


 

 


Przejdź do strony głównej

Rekomendacje

Rzetelna Firma       Sklep Prokonsumencki       Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych       OPiNEO - Słucham Swoich Klientów       Standard Allegro       homeSSL
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl