Strona główna1 » Owatrol
01
0

Kategorie

Producenci

Kontakt

 • INFOLINIA801 508 560 (tel. stacjonarne)
  913 508 560 (tel. komórkowe)
  czynna pn-pt: 9.00-17.00
 • E-mail:sklep@farbyjachtowe.pl
 • Godziny pracydni robocze 9.00-17.00
  soboty 9.00-13.00

Płatności online


Płatności w naszym sklepie obsługuje:

 
 

PUBLIKACJE

BLOG
Poradniki
Katalogi chemii żeglarskiej (lata 2012-16)

Owatrol

Owatrol
Rozwiązania dla żeglarstwa OWATROL Marine

Firma na której można polegać od ponad 90 lat. OWATROL dostarcza produkty do ochrony i konserwacji drewna i innych elementów stosowanych w żeglarstwie od wielu dekad. Efektywność naszych systemów została udowodniona na całym świecie: od arktycznych fiordów Norwegii do Karaibów – zapewniając długotrwałą ochronę przeciw ciężkim warunkom klimatycznym. Stosowany na całym świecie, OWATROL sprawdza się przy malowaniu, ochronie i konserwacji elementów zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Dla żeglarstwa rekreacyjnego OWATROL dostarcza szeroka gamę produktów klasy premium, takich jak: 

 
 • oleje D1 i D2 do impregnacji i ochrony drewna, które doskonale sprawdzają się przy zabezpieczaniu pokładów teakowych oraz innych gatunków drewna stosowanych w szkutnictwie takich jak mahoń, dąb itp.
 • oleje i farby antykorozyjne do trwałego zabezpieczania elementów stalowych przed działaniem wody słodkiej oraz słonej
 • kosmetyki jachtowe oraz środki do usuwania farb, które pozwolą utrzymań Państwa jacht lub łódź w nienagannym stanie.

altW chwili obecnej – jak nigdy dotąd w swojej historii OWATROL oferuje największą ilość produktów poprawiających produktywność (dzięki łatwości aplikacji i konserwacji) i efektywność.
Dzięki naszym badaniom i zaawansowanym technologiom w naszych laboratoriach – poprawiamy jakość produktów OWATROL z dnia na dzień. Oferujemy nowe, innowacyjne i jeszcze bardziej efektywne produkty. Zaangażowaniu naszego zespołu powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania zaawansowane technicznie i zarazem opłacalne, które spełniają wszystkie międzynarodowe standardy: zarówno w zakresie prawnym jak i ochrony  środowiska.

Nasz internetowy sklep żeglarski i motorowodny CMS farbyjachtowe.pl od lat oferuje produkty linii OWATROL na naszym rynku. Przez ten okres zdobyliśmy bogate doświadczenie w ich praktycznym stosowaniu w żeglarstwie i szkutnictwie. Z naszej strony możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo w zakresie doboru produktów i technologii, pełną dostępność produktów w cenach producenta oraz ich szybką i bezpieczną wysyłkę. Zapraszamy do skorzystania z oferty największego dystrybutora chemii żeglarskiej CMS farbyjachtowe.pl

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl