Strona główna1 » Żywice epoksydowe, poliestrowe i materiały do laminowania2 » Żywice epoksydowe3 » Utwardzacze do żywic Epidian®

Kategorie

Producenci

Kontakt

  • INFOLINIA801 508 560 (tel. stacjonarne)
    913 508 560 (tel. komórkowe)
    czynna pn-pt: 9.00-17.00
  • E-mail:sklep@farbyjachtowe.pl
  • Godziny pracydni robocze 9.00-17.00
    soboty 9.00-13.00

PUBLIKACJE

BLOG
Poradniki
Katalogi chemii żeglarskiej (lata 2012-16)

Utwardzacze do żywic Epidian®

Utwardzacze do żywic Epidian®Utwardzacz do żywicy Epidian wybieramy w zależności od oczekiwanych efektów końcowych.

Utwardzacz Z1 dzięki swojej niskiej lepkości polecany jest do tworzenia laminató w procesie laminowania ręcznego lub próżniowego oraz do napraw laminatu poliestrowo szklanego.

Utwardzacz PAC znajduje zastosowanie do połączeń narażonych na odkształcenia np. w szkutnictwie do łączenia elementów drewnianych lub wykonanych z laminatu poliestrowo – szklanego, do łączenia gumy z metalem, cienkich blach, sklejki oraz zalewania elementów w elektronice.

Utwardzacz IDA dzięki swojej niskiej lepkości oraz zupełnej transparentności szczególnie dobrze nadaje się do laminowania z użyciem zbrojenia szklanego lub karbonowego oraz gruntowania materiałów porowatych takich jak drewno, pianka PU, beton.

Utwardzacz TFF znajduje zastosowanie w warunkach obniżonej temperatury oraz przy wysokiej wilgotności. Dobra chemoodporność  kwalifikuje utwardzacz TFF do tworzenia powłok ochronnych i antykorozyjnych. Doskonale sprawdzi się także w sytuacjach kiedy konieczne jest dokonanie szybkich napraw elementów z laminatu, metalu lub drewna 

Utwardzacz DECO przeznaczony jest do stosowania TYLKO z Epidianem DECO.i jest przeznaczony do zastosowań dekoracyjnych.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl